Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Halk Sağlığı
Numune Taşımacılığı

20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır. Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır.


Sağlık Bakanlığı ile Anlaşması olan Yeşilkent Turizm uzun yıllardır sisteme uygun araçları ile Halk Sağlığı Numune Taşıma hizmeti vermektedir.

Yeşilkent Turizm tarafından; Her gün tüm Bursa genelinde bütün sağlık merkezlerinden kan ve diğer numuneler toplanmakta ve Sağlık Bakanlığının belirlediği merkezlere ve hastahanelere teslim edilmektedir.

Turizm Taşımacılığı

Tatil Rotanızı Siz Belirleyin Biz Götürelim... Dilediğiniz Yere Götürüyoruz…


Uluslararası turizmin gelişimine katkıda bulunan en önemli faktörlerden biri ulaştırmadır. Tatil ya da iş amaçlarıyla seyahat edenlerin, akraba ya da arkadaş ziyaretinde bulunanların eğitim ya da sağlık amacıyla seyahat edenlerin hareketlerini kolaylaştıran ulaştırma, turizmin ayrılmaz bir parçasıdır. Turist taşımacılığı açısından, hizmetin tanımının yapılması elle tutulmazlık, dayanıksızlık ve ayrılmazlık özelliklerinden dolayı oldukça zordur. Elle Tutulmazlık: Hizmet satın alınmadan önce görülemeyen, tadılamayan, hissedilemeyen, duyulamayan ya da koklanamayan bir üründür. Dayanıksızlık: Hizmetin önceden depolanması ve sonraki bir tarihte kullanılması mümkün değildir. Ayrılmazlık: Hizmet, genellikle aynı anda üretilir, tüketilir ve üreticisinden ayrılması (farklı bir yerde tüketilmesi) mümkün değildir. Bir ürün olarak hizmetin tanımlanmasında 6 temel unsur söz konusudur: Hizmetin imajı etkilidir, Tüketicilerin etkileşim içinde olduğu personelin tutum ve davranışı etkilidir, Hizmet sağlayıcının aynı sektör içindeki imaj farklılıkları, Hedeflenen müşteri grubu etkilidir, Hizmetin dağıtımının yapıldığı fiziksel çevrenin etkisi (bina gibi), Hizmetin formüle edildiği, tasarlandığı ve dağıtılış şekli önem taşır.

Okul Servis Taşımacılığı

Yeşilkent Turizm deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.


Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Yeşilkent Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor. Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Yeşilkent Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Yeşilkent Turizm; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Yeşilkent Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Yeşilkent Turizmin Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında; -Araçlarının bakımlı ve yeni olması, -Güvenlik tedbirlerine uyulması, -Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması, -Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır. Yeşilkent Turizm’in Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz…

ykt-logo-1

Personel Taşımacılığı

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Yeşilkent Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.


Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır? 20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır. Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle İstanbul gibi büyük şehirler gelmektedir.

Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Yeşilkent Turizm, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir. Yeşilkent Turizm; personel taşımacılığı alanında çıkmış olduğu hem istikrarlı hem de başarı dolu bu yolda, her segmente uygun olan araç filosu ile uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde güvenli ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmanın heyecanını ve onurunu yaşamaktadır.